Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli, Bethlen Gábor Kollégiu...

Károli, Bethlen Gábor Kollégiumról, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például a szobák felszereltségére(fürdős-e vagy sem, mik találhatóak benne), a kollégiumi élet és úgy magáról az egészről :) a válaszokat előre is nagyon köszönöm :)

2015. nov. 22. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már ugyan nem vagyok kolis, de egy évig az voltam, úgyhogy tudok mesélni. A szobákban nincs fürdő, sem csap, csak szekrények, polcok, ágyak, fejenként egy-egy íróasztal lámpával, éjjeliszekrény, illetve egy hűtő. Folyosónként 1-1 közös fürdő, illetve konyha van.


Nekem annyira nem jött be, de jobbára inkább csak azért, mert én amúgy is inkább magamnak való emberke vagyok, igénylem az egyedüllétet és nem szeretem, ha idegenekkel, illetve tőlem érzelmileg távol álló egyénekkel kell osztozni egy szobán, akikkel aztán teljesen más a higiéniai igényünk, ízlésünk, stb. Ideig-óráig el tudtam éppen viselni, de engem hosszú távon frusztrált ez az életstílus, így inkább eljöttem onnan.


Bővebben írtam a koliról ennél a kérdésnél (a # 14-es, # 15-ös, illetve a # 17-es hozzászóló vagyok): http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Ha további kérdésed van, írj bátran. :)

2015. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huu, hát köszönöm szépen :) Elolvastam a többi hozzászólásod is, és hát, ezt még jól át kell gondolnom. Megmondom őszintén a fürdő-wc miatt voltam/vagyok kicsit aggódó, mivel a saját hajamtól is hányingerem van, a másétól meg pláne. Azt is láttam, hogy otthonról jártál, hát én közelebb lakok Pesthez(kb, 1 óra max másfél busszal), szóval az is megoldás. Nagyon szépen köszönöm még egyszer a válaszod! :)
2015. nov. 24. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :)


Bár az igazat megvallva, körülbelül egy éve jártam arra utoljára, de a kolis ismerőseim szerint nemigen történt jelentősebb változás.

2015. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi lennék. Most felvételizek majd a KRE-re :D
2016. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!