Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez most mit jelent? Matek...

Ez most mit jelent? Matek 1-en max 2-szer lehet hiányozni, én 1-szer hiányoztam, megírtam mind két zh-t, igaz alig lett pár pontom, de megirtam. Jövőhéten lenne a javító, de a Neptunban az van hogy aláírás megtagadva! Most ez mi?

Figyelt kérdés
Ennek nem akkor kéne szerepelnie, ha megírtam a javítót és az sem sikerül?

2015. nov. 27. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd rá, mert simán lehet, hogy ők rontottak el valamit (hányszor megesett velem egyetem alatt...jó kis Neptun!). Vagy arra tudok gondolni, hogy esetleg lehetett valamilyen minimum pontszám, amit el kell érni a zh-kon? Csak erről meg tudnál...kérdezd meg, ne hagyd annyiban.
2015. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem mondtak semmit, hogy kell minimum pontot elérni zh-n. De most láttam egy kérdést, ahol meg azt írta valaki hogy először "aláírás megtagadva" lett beírva, majd "aláírás végérvényesen megtagadva" lett neki beírva.

Most teljesen elbizonytalanodtam, de hétfőn rákérdezek

2015. nov. 27. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Tipp: mind a két ZH-n minimum x%-ot kell elérni, de te egyiken sem érted el és csak egyből lehet javítani. Én így jártam tavaly az egyik tárggyal. :D

De kérdezd meg az oktatót, hiába találgatunk itt, ő tudja csak megmondani.

2015. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert általában csak egy zh-t lehet javítani. Ha mindkét zh-t elbaltáztad, akkor buktad a tárgyat...
2015. nov. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint ez nem gond. A "letiltva" a para. Az aláírás megtagadva után jön a pót zh, ott még van esély.
2015. nov. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen 4.válaszoló. Nemrèg irt a tanár hogy ìrhatok pót zh-t!


Köszi szèpen hogy válaszoltatok! :)

2015. nov. 29. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!