Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem lenne bentmarad...

Mennyi esélyem lenne bentmaradni a BME járműmérnöki szakon?

Figyelt kérdés
Egyetem választás előtt állok, ami elég fontos döntés. Egy átlagos tanulónak mondanám magamat. Matek és fizika faktra járok ahol többnyire 4-es 5-ös között mozgok.(A fizika kicsit szenvedősebb) Felvételin kb. 370-390 pont körül fog mozogni. Szeretnék bekerülni járműmérnöknek,csak nem tudom mennyi esélyem van a bennmaradásra. Tudnátok tanácsot adni?

2015. nov. 29. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy a BME-t azok szidják, akik kibuktak már, vagy akiknek nem megy... :D
2016. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

11-esnek üzenem, hogy itt vagyok, végigcsináltam ezt a szart, egyetlen egy 3 kredites tárgyam van, amin a diplomám múlik és b*zmeg úgy néz ki nem lesz meg. Inkompetens, tanításra tökéletesen alkalmatlan emberek játszanak évekkel a hallgatók életéből. Mindig is voltak és lesznek is olyan szerencsések, akik mindent elsőre teljesítenek de egy átlagos hallgató vért fog izzadni, mire végigviszi ezt a szart és még akkor is benne van az a faktor, hogy hiába tudsz mindent, amit a tanár leadott órán, megbuksz a zh-n, mert annyira inkorrekt a számonkérés. És senkit nem érdekel, hogy ezzel te kifizetsz x*félévet, hogy nem tudsz diplomázni, hogy belefásulsz az örökös szopatásba és stresszbe.

A tanszékek olyan csórók, hogy a legalapvetőbb berendezésekre sem telik nekik, de sokszor még tintapatronra sem a nyomtatóba.

Egyedül a logisztikusok képzése ér valamit, a járműmérnökinek semmi értelme a gépészkar mellett, a közlekedésmérnökin meg megint csak felesleges szívatás a trend olyan tárgyakkal, amik csak buktatásra jók.

Régen még más volt, az 5 éves képzés idején emberségesebb volt, de mára egy színvonaltan fos az egész. Nem ismerek olyan élő, normális embert, aki szeretne idejárni.

2016. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Ezt szebben meg sem lehetett volna fogalmazni 4,8-as és 12-es...

Nekem három év ment el az életemből erre a foshalmazra...

Senkinek nem kívánom azt, ami itt megy. Undorító.

Aki szeretné, hogy megosszam a tapasztalataimat, az nyugodtan írhat nekem is.

(21/L)

2016. aug. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12-es vagyok. Elvégeztem. Soha nem éreztem még magam ennyire szabadnak, felszabadultnak és mindeközben baromi dühösnek magam az elmúlt jónéhány év után, mint most.

De ez után csak jobb lehet.

2016. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
13-as. Hatalmas gratula és emelem kalapomat előtted!!! Az biztos, hogy ezek után az élet minden terén már csak jobb dolgok történhetnek. :)
2016. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!