Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan alakul az órarended az...

Hogyan alakul az órarended az ELTE pszichológia szakán?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne hogy jön ki egy hetetek az ELTE pszichológia szakán. Mind az öt nap be kell járnotok, vagy kicsit tömbösíteni tudjátok? Nagyon örülnék minden válasznak, mert ide jelentkezem, érdekel előre, hogyan alakulhat majd a hetem.:)

2015. dec. 1. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez teljesen változó, évfolyamtól, tanártól függ. Első félévben úgy voltam vele, hogy nekem mindegy, ki tanít, de a lehető leghamarabb tudjam le a hetemet. Így csak hétfőtől csütörtökig voltak óráim. Kicsit zsúfolt volt, de nem vészes.


Második félévre volt már annyi tapasztalatom, hogy tudjam, sokszor nem mindegy, hogy kinek az órájára jelentkezem, így itt már figyeltem a felsőbbévesek tanácsaira, nem is sikerült úgy összetömbösítenem, egész héten voltak óráim. Nem volt több, csak jobban szét volt szórva a héten, de ennek is volt jó oldala, mert sok szabadidőm volt minden nap.

2015. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég változó, hiszen ahogy az első is írja, az egyik fontos szempont az, ki tartja az órát. Ezen kívül elsődlegesen az határozza meg az órarendet, hogyan tudsz bekerülni a kurzusokra... Van, amikor esélyed nincs arra az időpontra / ahhoz a tanárhoz kerülni, ami neked a legjobb lenne.


Én egészen szerencsésen tudtam összerakni az órarendemet minden eddigi félévben (ez az utolsó évem, fél év múlva diplomázom a BA-n), szóval minden félévben volt legalább egy teljesen szabad hétköznapom. Nekem ez elég fontos szempont volt, mivel dolgozom a tanulmányaim mellett. Persze sokszor úgy csináltam plusz szabad napokat a melóhoz, hogy amikor egyetlen előadásom volt egy nap, és semmi más, többször nem mentem be rá.

2015. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat.:)
2016. dec. 28. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!