Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok olyan középiskolát...

Tudtok olyan középiskolát Budapesten (de leginkább Újpesten), ahol indítanak nappali tagozatos 2 éves szakma után érettségizős osztályt?

Figyelt kérdés
Én most ilyenbe járok. Tavaly már leérettségiztem magyarból, és töriből, de sajnos iskolát fog kellenem váltani, mert egész életemben németül tanultam, de én vagyok az egyetlen németes az osztályban, így angolból kéne érettségiznem. MOst kezdek rájönni, hogy ez nem fog menni.Ahoz viszont, hogy teljes legyen az rettségim kelleni fog a német is, ezért szeretnék sulit váltani. tudtok nekem ajánlani valamit? Az lenne a legjobb, ha magyarra és törire már nem kéne bejárnom(hiszem már leérettségiztem belőlük), de NAPPALI TAGOZATON tanulhatnám a többi tárgyamat. Köszönöm.

2015. dec. 2. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Matekból nem érettségiztél ?
2016. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik lesz a választott tárgyad ?
2016. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gimibe jártál eddig vagy szakközépbe?
2016. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Matekkal mi van?

(az is kötelező)

2019. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!