Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-PPK tanácsadás és iskolap...

ELTE-PPK tanácsadás és iskolapszichológiáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A mesterképzés elvégezte után már munkába is lehet állni? Milyen irányba lehet vele elhelyezkedni?

Illetve keresgéltem kicsit a témában és olyan információhoz jutottam, miszerint a szak elvégzéséhez 150 óra önismeretre kell járni, amit saját zsebből kell kifizetni. Ez más egyetemeken is így van, vagy csak az ELTEn? Ha engem ösztöndíjjal vesznek fel, akkor is engem terhel a költség?


2015. dec. 4. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan informálódtál, de érdemes lenne tisztázni a dolgokat: 150 óra önismeret semelyik szakirányú pszichós mesterhez sem szükséges, ez a mesterképzés után szakirányú továbbképzésekre vonatkozik. Te hol tartasz most a tanulmányaidban? BA-n ezt egyértelműen elmondják többszázszor.
2015. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!