Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek matekos˛számviteli...

Milyenek matekos˛számviteli főiskolák? Hová érdemes menni?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek és nincs igazán elképzelésem hogy mi szeretnék lenni, hová menjek tovább. A tanórák közül kb csak a matekot várom, állandóan előrehaladok, csinálom a házikat. Rájöttem, hogy csak ezt a tantárgyat szeretem nagyjából. Ha már így alakult akkor matekos suliba mennék, csak nincs ismerősöm aki olyan helyen lenne. Nektek mi a véleményeteket? Érdemes matekos sulit választani?
2015. dec. 8. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, érdemes


matek szak: ELTE, BME

alkalmazott közgazdaságtan: ELTE, BME, BCE

pénzügy-számvitel: BME, BCE

2015. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én matek szakra járok az ELTE-n. Szerettem gimiben, itt sincs sok gondom vele, csak természetesen sokkal sokkal nehezebb, de ha van hozzá kitartásod és érdekel, akkor teljesíthető. Az alkalmazott közgazdaságtan szakon is nagyon sok matek van, csak természetesen nálunk jobban belemennek a részletekbe, és érteni kell, nem csak megtanulni. A pénzügy számvitel szerintem nem egy nagy durranás, nővérem oda járt a BGF-re, és ő is mondta hogy viszonylag könnyű. Itt is van matek természetesen, de közel sem annyi mint az említett 2 szakon.
2015. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. dec. 16. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!