Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakközép iskolába át lehet...

Szakközép iskolába át lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
tizedikes vagyok és az érdekelne hogy év közben át lehet-e jeletkezni szakközép iskolába ha eddig nem tanultam szakmát? Cukrász iskolába szeretnék járni és ezzel is szeretnék foglalkozni. Bár nem szakközép iskolába jártam ( van barátom aki gundel-ba jár és ő mindíg mondja miket csinálnak gyakorlaton) én mind meg tudom csinálni amit ők az elmúlt egy évben gyakoroltak. [fondant, modellező csoki, linzertészta, sajttorta, eklerfánk, dobos torta stb] szerintetek van rá esély vagy meg se próbáljam?

2015. dec. 9. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell érdeklődni az adott iskolánál. Van rá esély.
2015. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kicsi az esély rá, hogy átvesznek. Lehet, hogy azt hiszed hogy tudod, de teljesen más amit órán tanítanak, és ahogy a háziasszonyok csinálják. Valahogyan azt a tudást is pótolnod kell, de a gyakorlatvezető nem fog neked külön órát tartani, és külön veled sem fog foglalkozni.
2015. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!