Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem veszek fel vizsgát,...

Ha nem veszek fel vizsgát, akkor is abba tudom hagyni az egyetemet félévkor, vagy van bármi követelmény ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Például létezik, hogy nem szüntethetem meg a jogviszonyomat mert nem vettem fel 2 tárgyból vizsgát?


Kis gólya vagyok, elnézést az amatőr kérdésért.



2015. dec. 9. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs semmi ilyesmi kritérium. Elbattyogsz szépen a TO-ra, kérsz egy kilépő formanyomtatványt, kitöltöd, leadod, és ennyi a történet, és ezt év közben bármikor megteheted, de lehet, hogy csak félév után fog érvénybe lépni.
2015. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Olyan kérdésem lenne még, hogy mi az a legutolsó időpont amikor ezt megtehetem? Bármikor? Gondolom az új félév kezdete előtt meg kell ejteni mindenképpen.

2015. dec. 11. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!