Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Több tantárgyat oktató tanárna...

Több tantárgyat oktató tanárnak szabad azt, hogy fél évig az egyik tantárgy helyett a másikat vesszük, és utána meg 2-3 óra alatt 50 oldalt leadni?

Figyelt kérdés

nem tanít semmit csak jegyzetelni ad oldalszámokat, naplóba nem írja be a Tz-ket, nem volt semmi anyagom, semmit nem kaptam oszt társaktól se infót, és beírta az egyes TZ-t is.

Magyarul semmit nem tanít, meg elképesztő hangnemben tud beszélni a diákokkal, velem is.

:/

Mit ajánltok? Elég depressziós is vagyok, ma amúgy is rossz kedvűen mentem be, hetek után... :/ erre most egy kis szösszenet miatt szívatni akar



2015. dec. 10. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon durván ferde sztori.
2015. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lehet úgy hangzik...
2015. dec. 10. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég nulla, amit ide leírtál. Kicsit részletesebben fejtsd ki.
2015. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jah azt a tz-t, ami előtt heteket nem tudtam menni, meg nem kaptam semmi anyagot többiektől, és be se írta netes naplóba, h TZ
2015. dec. 10. 20:09
 5/9 A kérdező kommentje:
folyamat laptopozik órán, a gyerekekkel csinálta prezentációt minden anyagból, és a gyerek adja le az anyagot, amíg ő játszik. Elvileg egyik gyerek látta, hogy sakkozik, meg van, hogy elmegy fél órára a szertárba
2015. dec. 10. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég durva; nem hinném, hogy erről a házirend ír valamit, de talán osztályfőnökkel megoszthatnátok a problémát. De mondjuk lehet, hogy akkor jobban rátok száll, szóval nem tudom, de szerintem hát nem tudom. Nem kéne önkényesen megszabnia, hanem ragaszkodnia a kéne a tantervhez. Hogy mikor miből mennyit.
2015. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mivel a nyelvtan a gyengém, engem így nagyon megvisel a hiányzással együtt is ez az 50 oldal :/

az ofő a haverja, szal esélytelen, az igazgató védi, és múltkor is azzal jött anyumnak, h tanulni kéne ... :/

2015. dec. 10. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
És milyen igaza van! Ha hetekig nem vagy, nem mások feladata istápolni téged. A te felelősséged levadászni az anyagot és megtanulni. Már ne is haragudj, de ez egy rakat rinyálás. A gyerekek is tarthatnak kiselőadásokat, és erősen kétlem, hogy minden órán sakkozna laptopon. Tipikus kifogáskeresés az összes hozzászólásod. Tanulj! Többre mész vele!
2015. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor a szülők kezdjenek hisztériázni szerintem; habár lehet, hogy attól is mégjobban rátok szállna. De mondjuk hogyha egységesen sokan reklamálnak... Talán... De nem tudom. Hát figyelj, légy kemény, és vedd sorra az akadályokat, menni fog, mert másképp nem lehet, mindent adjál bele! Téged ebben a helyzetben talán nem vesznek számításba, de te tudod, hogy számíthatsz, mutasd meg nekik, hogy rajtad nem tudnak kifogni, kitartást kívánok!
2015. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!