Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Rendészeti Szakközépis...

Szegedi Rendészeti Szakközépiskolát gáz 24 évesen elkezdeni?

Figyelt kérdés
A NKE Rendészettudományira akartam menni, de csak levelezőre tudnék és így előtte el kell végeznem ezt a 2 éves szakközepet....
2015. dec. 11. 16:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Miért lenne gáz? Inkább ez a hozzáállás a gáz,de egy rendőrnek,pont "jó",olyan hazai.
2015. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mi a gáz a hozzáállásomban? hogy szerettem volna az egyetemre járni?
2015. dec. 11. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Jó ég.. isten óvjon ilyen rendőröktől minket!

Az kifogásolandó a hozzáállásodon, hogy 24 évesen azt gondolod, hogy gáz a tanulás.

Ez max 12-13 éves korig merül fel az emberekben.

Szóval ennyit a dologról.

2015. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nyilván gáznak tartom a tanulást, ha egyetemre akarok menni, te jó ég... :D:D

azt kérdeztem szakközépiskolát gáz-e 24 évesen elkezdeni, úgy látom te tartod gáznak a tanulást mert még a mondatok értelmezését sem sikerült elsajátítanod... :D

2015. dec. 11. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tartod gáznak, akkor mi a francért kérdezel hülyeséget?
2015. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"gáz 24 évesen elkezdeni"

Ennyivel zárnám a témát. Keep calm, és ásd el magad!

2015. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

na jól van látom hasznos tagjai vagytok a társadalomnak.


köszi a válaszokat! ;)

2015. dec. 11. 17:54
 8/11 A kérdező kommentje:

ja értem már mi ez a közfelháborodást, azt hiszitek 18 éves korom óta semmit nem csinálok és most akarok elkezdeni tanulni.


van már egy diplomám az SZTE-n és közben egy OKJ-s szakképsítést is szereztem... így talán a gyengébbek is érteni fogják, miért kérdezem, hogy gáz-e ezek után 24 évesen a szakközép... :D

2015. dec. 11. 18:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, bakker. Nem hisszük ezt. MAGA A KÉRDÉSET A BAJ. MERT SOHA NEM GÁZ semmilyen iskolát elkezdeni. ÉS ÁLLÍTÁSOD SZERINT TE IS TUDOD. De ennek ellenére kérdezed...

Ennyi a baj, ne láss mögé semmi mást, senkit nem érdekel, hogy eddig mit csináltál.

2015. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na végre valaki a kérdésre válaszolt, köszi.
2015. dec. 11. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!