Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Árpád Gimnáziumba...

Óbudai Árpád Gimnáziumba hogyan tudnék átmenni? (bővebb lent)

Figyelt kérdés
9.-es vagyok és nem igazán jött be az Óbudai Gimnázium és gondolkozom,hogy át kéne mennem ide. Szerintetek ez megoldható? Mit kell intéznünk,hogy átvegyenek? És szerintetek befogadnának,vagy ott meg azért nem érezném jól magamat,mert ,,kívülálló" lennék?

2015. dec. 11. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mit kell ezt túlkombinálni. Odamész a naplófénymásolattal, jelentkezel, ha nem vesznek át, akkor így jártál.

Ha túl nehéz az OG, akkor az Árpádot felejtsd el.

2015. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont az a baj,hogy elég gyengének érzem az ÓG-t..
2015. dec. 11. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mi alapján gondolod, hogy gyenge, de Te tudod. A mi osztályunkból ketten mentek orvosira. Érettségi évében legalább az osztály felének volt középfokú nyelvvizsgája.


Gyenge pl. az az iskola, ahol most dolgozom, ahol örülünk, ha le tudnak érettségizni a végén.

2015. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nos hello! :) Én 9.D-s vagyok ebben az évben az Árpádban, és imádom. Pont a múlthéten bővült az osztályunk egy taggal (Baármadasból jött) és azt mondta máris jól érzi magát. Nyilván elég nehéz, de leginkább az hogy hozzá kell szokni a keményebb tanárainkhoz. Ha érdekel még, írj privibe! ;)
2016. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!