Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvi.hu -n a pontszámító...

A felvi.hu -n a pontszámító kalkulátorban ez a mondat mit jelent?

Figyelt kérdés

"(...) Idegen nyelv: eredményemet nyelvvizsgával szereztem, és olyan szakra jelentkezem, ahol adott nyelvből emelt szintű érettségi a követelmény (anglisztika, germanisztika, romanisztika szakok bizonyos szakirányai). Egyéb jelentkezési hely esetében tehát a négyzetet nem kell megjelölnöd!"


Az érettségi eredmény megadása után van lábjegyzetben. Arra lenék kíváncsi, hogy mit takar az, hogy "Az eredményemet nyelvvizsgával szereztem."???



2015. dec. 12. 16:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, oké. Most már utána néztem és rájöttem, hogy 2005-ig ilyen is volt. :S Most bezzeg már nincs. Szegény magyar oktatás :(
2015. dec. 12. 16:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha emelt szintű érettségi a követelmény és nincs olyanod szintemelőznöd kell.
2015. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!