Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME GTK vagy Corvinus gazdaság...

BME GTK vagy Corvinus gazdasági kara a jobb?

Figyelt kérdés
Miért?

2015. dec. 13. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

én a BME-t mondanám jobbnak, nehezebbnek és hasznosabbnak

a BCE viszont kétség kívül elismertebb, nagyobb hagyományokkal és jobb kapcsolati tőkével


leginkább azért, mert pár éve a BME szimplán kilóra felvásárolta a BCE legjobb oktatóit, de a "piac még nem értékelte/árazta át önmagát"

2015. dec. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
BME
2015. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondolom(és ezt is hallottam) , hogy a BME a jobb, de néhány ember a BGFet is előrébb sorolta. Összességében az hallottam, hogy a bme-n gyakorlatorientáltabb, modernebb de sokkal nehezebb is a tanítás. A vizsgák feleslegesen túl szigorúak és a képzés nehézségéhez képest a diploma presztízse nem olyan nagy mint a könnyebb/lazább Corvinuson
2015. dec. 13. 10:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Erről mi a véleményetek?
2015. dec. 13. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
jobb helyeknél a tudást kéne nézniük, és nem azt hogy milyen papírod van
2015. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igazából, ha csak a BSc-ért mész teljesen mindegy hol csinálod meg... gazdaságtudományokban emberként te ott kezdődsz, hogy doktori, ha meg elviszed a doktoriig akkor már megint mind a kettő jó lehet


BGFel szembeállítva jobbak a tudományegyetemek, ha valaki többre akarja vinni a vállalati ügyintézőnél

2015. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!