Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolát válasszak, hol...

Milyen iskolát válasszak, hol van esélyem továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Sajnos ezidáig nem igazán érdekeltek a jegyeim, nem fogtam fel, hogy mennyire fontos is ez. És hát most elég nagy szarban vagyok, hogy erre 7. félévben jöttem rá. Nem hinném, hogy gimiben sok esélyem lenne, viszont szakma sincs, ami érdekelne. A reál tantárgyakat utálom, szóval humán párti vagyok. Valami szakközép? Akár olyan suli, ami a központit nézi? Vagy nyelvi gimi? Kérlek, segítsetek hogy milyenbe menjek, és ha tudtok egy-két példát írni azt megköszönném.

Irodalom 4.67

Magyar nyelv 3.33

Angol nyelv 4.00

Matematika 1.60

Történelem és állampolgári ismeretek 3.00

Fizika 1.67

Kémia 2.50

Biológia 3.67

Földrajz 1.33

Ének-zene 5.00

Rajz és vizuális kultúra 4.00

Informatika 3.80

Technika és életvitel 5.00

Testnevelés 2.40


Viszont most sokat tanultam, matekból,kémiából, föciből, és fizikából is mentem többet is javítani, szerintem az még dobni fog a jegyemen valamennyit.



2015. dec. 13. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

ez 2,8 körüli átlag...

7.-es vagy? Jobban jársz ha tanulsz és az évvégid feltornázod 3.3 felé minimum és valami gyengébb szakközépbe elmész... (ott is bírsz érettségizni.) bár valami erősebb szakmunkást beraknék a végére akkor...

Az a legnagyobb probléma, hogy nem a kézség tárgyakból kéne erősebbnek lenni mert azt nem nézik

ha olyanba mész ahol kell központi akkor azt ha jól írod meg (bár vannak kétségeim) akkor a szaközép még esélyes lehet

2015. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!