Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így feltudok készülni normális...

Így feltudok készülni normálisan az érettségre?

Figyelt kérdés

szóval a suli ahova járok full leszarják. infoból van csak tételem semmi másból. szerencsére az irodalom,nyelvtan tanárom utál minket és azt mondta h a lehető legutolsó pillanatban adja majd oda a tételeket. Úgy gondoltam hogy most a szünetben elkezdem kitöltögetni az eddigi érettségiket mindenből.A matek aggaszt a legjobban. Irodalomból meg novellákat elemeznék. Suliban mindennap kiad egy verset elemezni de mindenki szerint a novella a jobb.Ti mikor kezdtetek el készülni a érettségire? és hogyan?

(azok kíméljenek akkik érettségi előtt 1 percel ránéztek és 5öst írtak...:DD



2015. dec. 13. 20:08
 1/3 s55 ***** válasza:
Nekem infóból 4-5 érettségi végigcsinálása (időnként persze némi videós segítséggel) után simán meglett az 5ös gyakorlati rész. Másból nem tudom mennyire hatékony, de gyakorlásra biztosan jó :)
2015. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
infó? annak a gyakorlati része nagyon könnyű. legalábbis emelt infóra járok bár nem tudom minek:D az elmélet meg magolós.
2015. dec. 13. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
segíts magadon: google > érettségi tételek. Ha tényleg nem adnak a tanárok tételsort, ott nézzed meg a 2015-öst.
2015. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!