Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimi valasztas? Budapseti...

Gimi valasztas? Budapseti angol nyelvi elokeszitos osztalyokat indito gimnaziumokat keresek.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8.os vagyok. Eddig a Veres Palnet, Rakoczit, Szent Margitot es Szabo Lorincet neztem. Irjatok ha tudtok vmit ezekrol az iskolakrol(pozitiv-negativ) vagy ha valami hasonlot tudnatok ajanlani.

Elore is koszi. ;)



2015. dec. 14. 17:24
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia :) margitba járok es nem ajanlom. Nagyon gynegék a tanárok, semmit sem haladnak az anyaggal es a kozepfoku nyelvvizsga sem lesz meg a halado csoportban sem.
2016. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Bogi11 ***** válasza:
Én is így hallottam.
2016. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szent Margitban tényleg nagyon gyenge a nyelvoktatás ilyen szempontból azt nem javasolnám :/
2016. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!