Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Athéné OKJ Szakközépiskolában...

Athéné OKJ Szakközépiskolában kirúghatnak igazolatlan hiányzásokért?

Figyelt kérdés
Nappali tagozaton vagyok, elvileg 30 órát lehet hiányozni, de ezt mennyire veszik komolyan? Kirúghatnak érte, vagy csak megvonják az ösztöndíjat?

2015. dec. 16. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2015. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Annyira veszik komolyan hogy ezt törvény írja elő.
2015. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon komolyan veszik az OKJban,hidd el, talán komolyabban mint sok középiskolában.. nem érdemes feszegetni a határokat..
2015. dec. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, komolyan veszik, törvény vonatkozik rá. Más kérdés, hogy mennyire lazák a tanáraid, nekem voltak olyanok, akikkel meg lehetett beszélni, hogy ne írjon be hiányzónak. De ha a naplóba bekerül, akkor nem tudnak mást csinálni, megszűntetik a jogviszonyod.
2015. dec. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Erre voltam kíváncsi.
2015. dec. 17. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizony -
2017. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!