Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus pénzügy és számvitel...

Corvinus pénzügy és számvitel vagy BME építőmérnök/?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizem, de még nem tudom merre tovább. Melyikkel lesz könnyebb az elhelyezkedés? Ez az a két szak, ami igazán érdekelne. Tudom elég különbözőek, de nem tudom, hogy gazdasági vagy mérnöki pályával járnék-e jól.
2015. dec. 21. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Reál beállítottságúként mondom, hogy a gazdasági iránnyal jobb lehetőségeid vannak.
2015. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel a pénzügy és számvitelben is van reál. Főleg gyakorlatban.

Én építőmérnöknek mennék.

2015. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
68%

Szia !

Az elhelyezkedés (jav.:bennt maradás) mindenképp az építőmérnökök javára van...Corvinuson végzett mindegymicsoda közel nem ér fel azzal a nemességgel,amire a BME tanít...Mérnöknek...mérnöknek lenni nem olyan dolog ami 8 félév alatt egyszer csak megtörténik...mérnöknek lenni az orvos mellett a legnemesebb dolog,és a léted minden pontjában segítségedre lesz...Nem könnyű egyáltalán nagyon nagy fába vágod a fejszéd ha így választassz...de a mérnök nem éhezik...

2016. jan. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!