Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kitűnő leszek, és a nyelvta...

Ha kitűnő leszek, és a nyelvtan központikban 8-13 pontot vesztek. A matekban pedig még csak 27-28 pontot érek el, de ezen még javítok valamennyit. Akkor már jó eséllyel felvesznek a Neumann János Középiskolába?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Aa Neumann János Informatikai Szakközépiskola! 63 pobtattal tuti felfognak venni, meg a nyelvi osztályra is!
2015. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Az elsővel ne foglalkozz, hülyeséget beszél; a központi úgy van összeállítva, hogy gondolkozni is kelljen benne, a magyar oktatási rendszernek pedig pont az a rendeltetése, hogy a tanulókat ne tanítsa meg gondolkodni, csak fogadd el azt, amit a tanár lead, tanuld meg, és hűdeokosvagy (nem véletlen, hogy a matekot a túlnyomó többség nem érti és még utálja is). Szóval egyáltalán nem gáz, ha nem sikerül annyira jól. Én anno 64 pontra írtam meg, ebből a matek 28 pont volt, és most ELTE matek-fizika tanárin vagyok. Szóval semmire nem predesztinál ennek az eredménye.
2015. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de akkor még sokat kell javítanom? vagy már így ha ennyi pontot érek el ,akkor már felvesznek szerinted?
2015. dec. 22. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem ismerem a gimnáziumot, de azért általában nem olyan kemény ez, mint általánosban gondolja az ember.

64 pont nem olyan rossz, bár még számold rá az izgalmat, a helyzetet...

Tavaly volt olyan osztálytársam, akit 42 pontos központival és 4,5-ös átlaggal gimnáziumba vettek fel... a gimnázium legerősebb szakjára, németre.

2015. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem felvennének :D Kitűnővel pláne.. Szóval ne izgulj, sok sikert, de azért még gyakorold a feladatokat ;))
2015. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. dec. 23. 19:53
 7/8 anonim válasza:
Ez hulyeseg.a battyam 71pontot irt es felvettek a nyelvibe.63al tuti nem vesznek fel
2016. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Logika: a bátyád 71 pontot írt, ergó 71 pont alatt lehetetlen bekerülni...

Tudok olyat, hogy a legjobb 85 pontot írt és full kitűnő volt, más meg 42 pontot és mindkettőt felvették.

A mostani pontszámokról ne is beszéljünk...

Kérdező, hogy állsz ideiglenesen és mennyi lett végül a központid?

2016. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!