Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumi szóbeli felvételen...

Gimnáziumi szóbeli felvételen mit kérdezhetnek? Többi lent

Figyelt kérdés
Konkrétan a szegedi Radnóti Miklós gimibe szeretnék menni biológia szakra. A nyílt napon olyasmit mondtak, hogy biológiai rejtvényeket fognak feladni. Milyen az? Hogy kellene elképzelni?

2015. dec. 22. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

[link] Itt van erről több infó :) Csak kicsit utána kellett volna nézni.

A felsorolt témakörökből fognak kérdezni. Húzni kell majd egy tételt, általában szokott lenni idő arra, hogy kidolgozd (azt tanácsolom, először otthon dolgozd ki, gondold el kb. mit akarsz mondani). Utána kérdezni fognak a kidolgozott tételről, lehet, hogy csak azt mondják, hogy mondd el mit tudsz erről és folyamatosan beszélni kell. Persze ezután magánjellegű kérdéseket is fel fognak tenni, csupán azért, hogy jobban megismerjenek, mennyire illesz a suliba, esetleg,hogy miért pont bioszra szeretnél menni (ilyen kérdések lehetnek hobbival kapcsolatosak, meg szabadidővel).

2015. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is a Radnótiba jelentkezem bioszra, nektek mit mondtak(amikor csoportokra osztottak)? Nekem olyasmit hogy elvileg úgy fog kinézni mint az érettséginek a szóbeli része. Ha lámpalázas vagy akkor arra is gyúrj hogy ne fagyj le, mert idegen környezetben kicsit másabb "felelni"! :)
2015. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) 2. válaszoló írtam üzenetet :D
2016. jan. 1. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!