Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szentendre ALtiszti Akadémia!...

Szentendre ALtiszti Akadémia! Tetoválás kizáró ok?

Figyelt kérdés
Egyszer már felvételiztem oda, bal fel és alkaromon van tetoválás, jobb váll és kézfejemen egy csillag. Akkor semmi problémát nem jelentett, legalábbis nem szóltak érte, végig mentem a procedúrán, de az utolsó pillanatban buktam ki, az utolsó percben, mikor a nyelvvizsgám hiánya miatt nem engedhettek tovább, fizikai, és elméleti felvételit végig csináltam. Több információt hallok ami ellent mond egymásnak. Szabály szerint nem lehetne, de borzasztó sok honvéd, altiszt, tiszt van kitetoválva több helyen, kézfejet is láttam nem egyszer, mitől függ, hogy baj e vagy sem? Toborzó tisztek nem tudták megmondani...
2015. dec. 26. 17:25
 1/4 anonim válasza:
Lehet tetovàlàs, párom most ott van és neki is van. Szobatàrsa is tele van tetkóval.
2016. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de nekem a kézfejemen van egy kissebb =)
2016. jan. 8. 23:22
 3/4 anonim válasza:
neki is :)
2016. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell oda nyelvvizsga?
2016. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!