Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent II. János Pál Iskolaközp...

Szent II. János Pál Iskolaközpontrol (Szent Benedek) véleményekre lennék kíváncsi. Pozitivumok/negatívumok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kéttannyelvű osztályba jelentkeznek es lenne pár kérdésem, mert a nyílt napról lemaradtam.

Főleg a társaságra lennék kíváncsi. De az is érdekelne, hogy milyenek a tanátok, hány ponttal lehet bekerülni, milyen átlaggal, egy nap kb. hány órát kell tanulni és miért javasoljátok/ellenzitek.

Előre is köszönöm!



#továbbtanulás #nyelvtanulás #gimnázium #angol #felvételi #gimiválasztás #Szent 2. János Pál Iskolaközpont #két tanítási nyelvű gimik
2015. dec. 29. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

4,00 feletti átlaggal, 60 központival már jó esélyed van a bejutásra.

Szerintem jó suli, a kéttannyelvű nagyon hasznos szak. A nyelvtanárok színvonalasan tanítanak, de jó a reál, humán tanítás is. A társaság kicsit beszűkült, de azért jól el lehet szórakozni, ha megtalálod a klikkedet :D

2015. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Hogy erted azt h a tarsasag kicsit beszukult? Kevesebben vagytok, nincs tul sok jofej gyerek...?

2015. dec. 30. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább az, hogy nincs túl sok jófej gyerek. Sokak nagyon könnyen ítélkeznek, vagy a ló másik oldala, túlságosan szentéletűek, és másról sem lehet velük beszélgetni, mint a vallásról.
2015. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszi
2015. dec. 30. 17:33
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!


Későn láttam a kérdést, de másoknak is érdekes lehet.

Nagyon szigorú iskoláról van szó felsőtől felfelé. Osztályzásnál is és magatartási elvárásoknál is.

Minden tantárgy számonkérése nagyon szigorú. A vallást rendszeresen gyakorló, hívő gyerekeknek és családoknak való iskola.

2017. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!