Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki járt a Radnóti Miklós...

Ki járt a Radnóti Miklós Kísérleti Gimnáziumba Szegedre?

Figyelt kérdés
Úgy nagyjából már tudom milyen de ha odajártál vagy jársz néhány mondatban leírnád milyen volt, mi volt jó/rossz, mennyire konzervatív stb...? (én humánra fogok járni)
2010. márc. 24. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok tizedikes. Nyugi, nagyon jó lesz! Alaposan meghajtanak, de tényleg alapos tudást kapsz itt! A tanárok rendesek, az osztálytársak is jó fejek. Én is humánra járok, ha kell valami, vagy még szeretnél több infót, nyugodtan írj privátot!

2010. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én oda jártam.Nem bántam meg, nagyon jó iskola.Az egyetemen sincs semmiféle problémám, mert jól felkészítettek.A nyelvoktatás szuper,tulajdonképpen ott szereztem használható nyelvtudást.Jól szervezett suli,kellemes a környezet is (tiszta,jól felszerelt,nem kell kréta vagy az omló vakolat miatt aggódni ).A tanárok rendesek, meg lehet beszélni velük,ha valamilyen problémád van.A többi diák nem szólogat be egymásnak,jó a közösség (vannak különböző rendezvények,bulik is).

Konzervatív :igen, ha azt nézed, hogy nem rágózhatsz óra közben,a tanárnak meg kell adni a tiszteletet, telefont le kell halkítani,általában nem díjazzák a piercinget vagy a rikító színű hajfestést (pl lila,zöld,kék)vagy és a lányoknak nem ajánlatos fenék- ,mell- vagy haskidobós ruhában suliba menni.Szerintem ezek könnyen betarthatóak, nem olyan nagy dolgok és nem hinném ,hogy máshol többet engednének meg(max a divat terén).

Egyébként mindenki azt hiszi, hogy milyen konzervatív iskola,pedig szerintem nem. Mindenhol kell tanulni és mindenhol van 1-2 szigorúbb tanár.....

2010. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nemtudom, az én véleményem eléggé elfog térni az előttem írókétól. Én is Radnótiba járok ,de nem szeretem. Mondjuk mi elég húzós osztályfőnököt kaptunk és ne enged semmit, kiakadt az átlátszó színű körömlakkért.A közösség tényleg szuper, de nem szeretem. Én jövőre elfogok onnan menni.. A nyelvtanárom rám szállt és folyamatosan szívat, a matektanárnőm is. Igazából rengeteget tanulok és nem vagyok túl jó, lehet ,hogy én jöttem rossz helyre beismerem és el is megyek.
2011. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!