Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az emelt szintű töri 70%...

Az emelt szintű töri 70% körüli eredményhez elég a 4 törikönyv + kidolgozott szóbeli tételek? Más forrás meg ajánlott irodalmak elolvasását már nem tudom bevállalni. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly emelteztem, én is csak a 4 könyvet és a kidolgozott szóbeli tételeket használtam a tanuláshoz és 84% lett. A forrásközpontú kiadást válaszd, van talán egy másik fajta is, de azt nem ismerem. A források nagyon fontosak és az érettségi viszonylag nagy részében is előkerülnek.
2016. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Honnan tudom, hogy melyik az új és melyik a régi? :
2016. jan. 2. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A régi Száray-könyvek nem színesek, hanem olyan kékes-tintás színűek, azokban egyébként több az információ, az új kiadásokban némileg csökkentették az adatmennyiséget, de ez nem probléma, mert az újakban is megvan ami kell. Tehát igazából nem fontos, hogy melyik kiadásból tanulsz. Az, hogy a forrásközpontú-e rá van írva a hátuljára.
2016. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az újakból tanultam, de olyan szinten, hogy unalmamban nézegettem a képeket leírással, és a forrásokat mind elolvastam, ezek nagyon sokat jelentenek. Esszét tnaulj meg írni, mit kell beleírni, a tudás része könnyebben összeszedhető. Nekem 95lett az emeltem. Írj és szívesen segítek :)
2016. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!