Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem bejutni a...

Lenne esélyem bejutni a Fazekasba? (Budapest)

Figyelt kérdés

7.-es kitűnő tanuló vagyok.

Van biológiából megyei versenyen két első helyem és országos (TIT) 2. helyem. Ez számít valamit?

Meg van dicséretem irodalom,nyelvtanból. (Nem tudom az ilyen dolgok számítanak-e)


2016. jan. 2. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lenne. Az országos eredmény mindenképpen számít.
2016. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szamit semmilyen versenyeredmeny, az iskola honlapjan fent van a pontszamitas menete. Semmit nem jelent, hogy kituno vagy, egyreszt mert nem nezik az osszes targyat, masreszt mert kb minden jelentkezo az.

Szoval ez alapjan semmit nem lehet mondani, probald meg es kiderul.

2016. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Ha hetedikes vagy, akkor még van időd ezen agyalni. Hajts rá az év végi jegyekre meg a nyolcadikos félévire, a jó felvételire és a sok nyolcadikos versenyre. Ha jól veszem le a b-be készülsz (biosz verseny) szóval leginkább a természettudományi tantárgyakra figyelj. A matek nagyon fontos attól függetlenül! A suli matekos szóval azt elég komolyan veszik minden osztályban. A b osztályba magasabb a ponthatár mint az a-ba, szóval oda tényleg csak a legjobbak kerülhetnek be (és ezért ők állandóan cukkolnak). De eddig jó irányba haladsz szóval hajrá :)


Az előttem hozzászólónak: ezt honnan vetted? Értem, hogy az interneten ez van fent, de ha már túl vagy a felvételin, tudhatnád hogy nem minden úgy megy ahogy azt előírják, ha meg még a felvételi előtt vagy, akkor megsúgom, hogy sz*rt sem számít az amit kiraktak. Igenis megnézik az ellenörződet, belekérdeznek másba és számít hogy mennyi versenyen indultál, mivel minden iskolában miután megvannak hogy pont alapján kiket vehetnek fel, az osztályfőnökök válogatják ki hogy kit akarnak az osztályukba, és ez bizony ezeken a dolgokon alapszik (versenyindulások és eredmények az OKTV miatt, zenei műveltég, jegyek a szprgalom miatt, meg úgy általánosságban minden ami az alapműveltséghez kapcsolódik)

2016. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!