Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Szent Istvan...

A Budapesti Szent Istvan Gimnaziumrol tudnatok pzitiv es negativ kritikakat mondani? Hany ponttol veszik fel de a gyerekeket?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 13:52
 1/1 anonim válasza:
Én jelenleg Szent Istvános vagyok és szerintem alapvetően egy jó iskola. Nagyon sok jó tanár van, de persze van pár rossz is. Egyre jobban fejlődik technologiaialag. Van egy osztály, ahol Tabletről tanulnak a diákok és sok osztályteremben van interaktív tábla. Viszont nekem a hangulat nem tetszik és az emberek sem. Véleményem szerint túl konzervatív az iskola és a diákok is szűk látáskőrüek. Nekem személy szerint nehéz volt megtalálni az iskolában a társaságomat, pedig barátságos embernek tartom magamat. Ha lenne bármi mással kérdésed nyugodtan kérdezz ! :)
2016. jan. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!