Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BCE (Corvinus) nemzetközi...

Roxor3 kérdése:

A BCE (Corvinus) nemzetközi gazdálkodás, kereskedelem-marketingre mennyire nehéz bekerülni? Részletek lennt

Figyelt kérdés
Akárhogy számoltam olyan 370-400 pontom lenne egy átlagos érettségivel, és egy 90%os érettségi eredményekkel is 450 körül lennék, ha 2ből emelteznék illetve meglenne a nyelvvizsgám németből. Láttam önköltségesre is minimum 410-420 pontok kellenek, pedig nem tanulok rosszul, középiskolai éves átlagaim 4.3-4.4 volt mindig minimum.
2016. jan. 3. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
2 éve kerültem be a BCE nemzetközi gazdálkodás szakára, akkor 460 volt a ponthatár államilag támogatott helyekre (akkor az állam minden gazdasági szakra egységesen határozta meg ezt a határt, ha jól tudom most is ennyi), és 455el tudtál önköltségesre bekerülni. Kereskedelem-marketingre ÁT helyeknél ugyanez érvényes, ott önköltséges helyre viszont 420 körüli pontokkal is be tudsz kerülni.
2016. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jelenleg másodéves vagyok kermarkon akkor 452 volt a ponthatár és ennyi pontom is volt. Nekem 2 nyelvvizsgám volt középfokon illetve töriből emelteztem ami sajnos csak 75 %-ra sikerült de a többi tárgyból is meglett a jeles. Nem tudom mennyire vagy jó a nyelvekből, ha igen akkor érdemesebb nyelvvizsgázni, 2 emelt érettségi rengeteg munka, de ha bírod a tehert és érdekelnek a tárgyak akkor csak bátran :)
2016. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!