Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik nyelvi elokeszitos...

Melyik nyelvi elokeszitos gimibe menjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most fogok felvetelizni, de meg nem tudom a sorrendet. (Rakoczi, Veres Pálné, Szent Margit, Szabo Lorinc) Azzal nagyon megkonnyitenetek a dolgomat ha VÉLEMÉNYEKET mondanatok roluk.

Elore is koszonom!



2016. jan. 4. 16:37
 1/5 anonim válasza:
Énis most fogok felvételizni:) én csak nyelvi előkészítős osztályba jelentkezem:) Szent Margit, nagyon jó:) ismerősünk, oda jár:)
2016. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a Szent Margit gyenge. Régebben jobb volt, most már lecsúszott a színvonala.

Én így írnám be a sorrendet (erősségileg is így van): 1. Veres Pálné Gimnázium 2. II. Rákóczi Gimi 3. Szabó Lőrinc 4. Szent Margit


Veres Pálnét saját tapasztalatból nem ajánlom, amit én láttam az az, hogy a tanárok beképzeltek a nagymúltú iskola miatt, a szóbelin beleköttöttek a vallási identitásomba, mert vallási iskolába jártam (---> nem túl liberális suli). A gyerekek között sok a lány, a fiúk is az a tipikus lenyalt hajú swagek. Erősnek erős, de már nem a régi a VPG sem.

A II. Rákóczit nagyon melegen ajánlom, nagyon jó a nyelvoktatás, egy haverom odajár, nagyon szereti, jó a közösség, felszereltek a termek, nagyon modern.

A Szabó Lőrinc kéttanos, állítólag lepukkant az épülete, de szerintem anyanyelvi tanárokkal csak színvaonalas lehet az oktatás.

A Margitról már beszéltem :)


SOk sikert a felvételin! :)

2016. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2016. jan. 9. 20:54
 4/5 anonim válasza:

Megcáfolnám az előző válaszolót, a VPG egyáltalán nem olyan ahogy leírta.. Én oda járok szóval talán jobban tudom nála, hogy milyen ez a suli.

A tanárok színvonalasan tanítanak, a közösség nagyon jó, és a suli programjai is verhetetlenek :) Nyekes vagyok, és csak ajánlani tudom, nagyon sokat lehet fejlődni a nyelvekből ilyen óraszám mellett! Sok sikert a szóbelikhez :)

2016. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hány pontot írtál.

Szabő Lőricről annyit tudok mondtani egyebkent en jelenleg is ide járok általánosba, hogy az angol nyelvtanítás elég jó, visszont a gyerekek annyira nem. 50 pont körüli gyerekek mar reális eséllyel felvesznek.

A tánárok is elég változók van jó is rossz is. A közösség atlagos.

Ha 70 pont fölött írtál én nem ajánlanám neked mert szerintem gyenge a szintedhez ha viszont nem akkor ez egy remek gimi ahol jó megtanulhatsz angolul viszont a többi tantargy nem olyan eros szerintem.

+ nem tudom ez mennyire számít de azert lattunk mar ennel szebb iskolaépületet.

2016. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!