Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociológia szakról vélemény?

Szociológia szakról vélemény?

Figyelt kérdés

Oda készülök beadni a jelentkezésem. Esetleg van olyan, akinek van vele tapasztalata, ismerősi körében tud ilyet?

Elhelyezkedés hogy megy vele?


Igazából ez az egyetlen szak, ami érdekel, szóval ide adnám be a jelentkezésem. Két nyelvvizsgával, biztos alapú nyelvtudással kombinálva egy külföldi cég mo.-i vállalatánál lehetőségeim lennének? Mert ez az első számú célpontom.



2016. jan. 5. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

5 éve végeztem az Eltén még osztatlan képzésben.

Azóta se helyezkedtem el vele, néhány szakmába vágó projektmunkám volt majd fél évig dolgoztam egy helyen, ahol inkább szocmunkás jellegű feladatok voltak. Rosszabb környékekre családsegítőnek még fel is vettek volna, de kb. 80 ezerért a legdurvább putris részekre kijárni...

Évek óta amolyan "mindegy milyen diploma, csak legyen" jellegű irodai munkám van 90 ezerért, most babázok és nem ide tervezek visszamenni, csak kisvárosban lakunk szóval vagy ingázás vagy kevés fizetés.

Pesten jobbak az esélyek, de nem árt ha vannak jó kapcsolataid, az igazán jó helyekre azok kerültek be tőlünk akiknek már dolgozott ott valakije, vagy egyetem alatt folyamatosan nyomultak.

Nálunk 2 nyelvvizsga nélkül ki se adták a diplomát, érdemes idegen nyelvű szakmai órákra is menni.

2016. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
Volt tudományos szocializmus oktatók és tanítványaik elfekvője.
2016. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!