Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyit tanultál az írásbeli...

Mennyit tanultál az írásbeli érettségik előtti napokon? Átnézted egyáltalán a tananyagot?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
DEhogy, nem volt erre idő....
2010. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor tanultam:D
2010. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért kérdezem, hogy hogy intézzem a dolgaimat, tehetek-e be az egyik napra "programot".
2010. márc. 25. 22:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert most úgy vagyok vele, hogy mit számít az a 2 óra, de esélyes, hogy én is egy napa alatt akarom majd kivégezni a 4 tankönyvet. :)
2010. márc. 25. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Én semmit nem tanultam, se az írásbelire, se a szóbelire. A 4 év arra volt hogy ezeket megtanuljam(az órákon, nem otthon), az a pár nap már semmit nem ér, mi akkor minden délután lementünk osztálytársakkal a pályára kosarazni.
2010. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem és előkészítőre sem jártam.

Mindenhova felvettek..

2010. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!