Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Legkevesebb hány félév után...

Legkevesebb hány félév után lehet átiratkozni egy fogorvosi szakról egy másikra? (Pécsről Pestre vagy Szegedre)

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy...

Kiiratkozol a mostani helyedről és felvételizel máshova. A teljesített tárgyaidat viszed magaddal (feltéve, hogy az új intézmény elfogadja).

Intézményen belüli váltás esetén, érdeklődj HÖK-nél.

2016. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ilyen intézményváltást meg hasonlókat két félév után lehet kérvényezni, de valóban, sokszor egyszerűbb az újbóli felvételizés.
2016. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha újból felvételizem, nem kell újra elvégeznem a 2 félévet?
2016. jan. 11. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell, mivel nem kötelező a mintatantervet követni. Beiratkozás után jelzed a titkárságon, hogy neked milyen tantárgyakat sikerült már teljesítened (ezekről kell igazolás). Feltéve, hogy elfogadják, ezeket már nem kell újra teljesíteni. Az ügyintézés viszont lassú lehet, nekem volt olyan csoporttársam akinek három hónap után írták csak be a teljesítést, ezért csak olyan tárgyakat vegyél fel, amik még nem voltak. Persze még jobb, ha előre tájékozódsz a titkárságon.
2016. jan. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!