Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a tanár nem enged ki wc-re...

Ha a tanár nem enged ki wc-re de nekem nagyon kell és az osztályban végzem el a dolgom akkor azért felelősségre vonhatnak?

Figyelt kérdés
Kicsit felfáztam és az óra vége előtt kb 10 percel rámjött a pisilhetnék ( óra elején már kiengedett a tanár wc-re ) de másodjára már nem engedett ki, pedig jeleztem neki óra elején is hogy lehet hogy többször ki kell mennem mert kicsit felfáztam, de ez még nem ok arra hogy otthon maradjak. De ő másodjára már nem engedett ki, és bár sikerült visszatartani addig majdnem összepisiltem magam... Na most ha ő elállja az utam vagy bezárja a terem ajtaját előttem ( mert már volt ilyenre is példa még általános iskolában ) és én fogom magam és az asztalánál vagy az egyik sarokban kiengedem magamból ( mert nehogy már a ruhám legyen olyan ) azért felelősségre vonhatnak? Kaphatok megrovást?

2016. jan. 11. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%

8-as vagyok: Tudom, nem voltam népszerű, de nézzétek a másik oldalt! Egy dolgozatírás közben szerintem piszkosul zavaró ha állandóan ki be mászkálnak. Elismerem, hogy minden diáknak vannak jogai. Még annak is aki nyugodt körülmények között (ez a jog megilleti a többieket is) szeretne dolgozatot írni (teszem azt akár az érettségin).

A véleményem az, hogy ha valaki beteg akkor menjen orvoshoz és ne legyen a suliban.

Tudom ez egy egyedi eset volt, de továbbra is a többség érdekeit nézem az egyénével szemben. Minden diáknak joga van nyugodt körülmények között tanulni és minden tanárnak joga van nyugodt körülmények között tanítani.


Egyébként nem utáltattam meg azt aki miatt tovább tartottam az órát.

2016. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Annak a tanárnak, aki annyira hülye vagy egyáltalán nem rendelkezik emberismerettel-ami ehhez a szakmához kb.alap, hogy nem tudja megkülönböztetni a kamut a valóstól vagy csak gyakorolja a hatalmát és nem engedi ki a gyereket, azt kívánom, kóstoljon bele egy kis vesegörcsbe, vagy neadjIsten dialízisbe.

Egy másik tanár.

2020. nov. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én valahol olyan esetet olvastam, hogy busszal mentek kirándulni és a fiú az úton kérdezte, hogy félreállhatnak-e, a sofőr mondta is, hogy nincs akadálya, de a tanár erősködött, hogy bírja csak ki a gyerek amíg odaérnek.

A gyerek meg kb úgy tett mint a kérdező. Nem bírta tovább, de nem volt se üveg se semmi amibe pisilhetett volna, ezért egyszeráen csak (ruhán kívül) az ülésről a földre pisilt.

A tanár megdorgálta, erre a sofőr jól leteremtette a tanárt, hogy az egész az ő hibája, nem a gyereké. Semmi nem lett belőle.


Amúgy, ha én szülőként megtudtam volna, hogy a gyerekemmel ezt tették, amit ír a kérdező, pedig fel volt fázva és erről szólt is a tanárnak, én botrányt csináltam volna.

Nekem is volt, hogy egy emésztési zavarral járó állapot miatt sokszor hasmenés jött ki rajtam és szóltam a tanáronak óra elején ilyenkor. Semelyik tanárnak sem volt ezzel gond, sőt, volt aki mondta, hogy ne is jelentkezzek, csak menjek ki.

2022. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!