Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kőbányai Szent László...

A Kőbányai Szent László Gimnáziumba kb hány pontos írásbelivel lehet bejutni? És kb hány ponttól szoktak behívni szóbelizni? Gyakran vannak nulladik órák?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy évente változó, de kíváncsi lennék hogy úgy nagyjából, minimum hány pontot kell írjak ahhoz, hogy behívjanak szóbelizni és hogy felvegyenek? Leginkább az utóbbi években felvételizőktől kérdezem

És milyen gyakran vannak nulladik órák? mert vidéki vagyok és nem lenne jó hetente akár többször is 1 órával korábban bejárni, és már 9-10.-ben is lehet nulladik órám?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2016. jan. 13. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Lászlós vagyok, a ponthatárokra nem emlékszem. Nekem 9.ben volt az eddigi legtöbb 0.órám - heti 4.Idén 2 van. Ez igazából teljesen változó. De az osztályom felének van olyan nap, hogy csak 2.órára kell bejönniük.

Ha csak ez tántorítana el, gondolj bele abba is azért, hogy itt a nulladik nem 7-kor kezdődik mint a legtöbb helyen, hanem 7.30kor


Van nem is egy olyan osztálytársam, akik szintén vidékiek - egyikőjüknek Volánoznia és utána még vonatoznia is kell, nem kis út, és nem döglenek bele. Az utazás nagyon jó idő arra, hogy picit pihenj, vagy akár elkezdheted írni a házi feladatodat, tanulhatsz.

2016. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha 75+ a központid és megvan a 4,6os átlagod nyugodt lehetsz. ha szóbelizel és jól sikerül, tuti hogy bent vagy:)
2016. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, hogy 70 pont körül lesz az írásbeli, és kb 4,6 az átlag.

Ezzel még azért lehet esélyem?

2016. jan. 31. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:
szóbelire behívnak, ha ott szinte max pontos leszel, van rá esély
2016. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idén 69 pontos írásbelivel sikerült. Talán kb. 65 ponttól esélyes, ha jó a hozott pontszám és sikeres a szóbeli.
2016. ápr. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!