Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Krúdy Gyula...

Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés
Minden érdekel de tényleg, tanárok, diákélet, programok, nehézség, minden

2016. jan. 14. 13:33
 1/3 Solymos Fanni válasza:

szia! Én tavaly végeztem ott, matek tagozaton.(Jelenleg a BME-re járok.) Összességében elmondhatom hogy ha a Krúdyba mész nem fogod megbánni.

Az oktatás színvonalas, persze nyelvekben nem ez a legerősebb iskola, de nem is azért jelentkeznek ide a tanulók. A tanárok jó fejek, de készülj fel rá hogy tanulni minden nap kell. Így egyszerűbb is lesz neked később, mert nem egyszerre kell majd megtanulni mindent.

A közösségi élet szintén nagyon jó. Rengeteg programot szervez az iskola is meg a DÖK is. Érdemes részt venni rajtuk.

Ha további kérdésed lenne, írj nyugodtan.

2016. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na már 9.-es Krúdysként írok, ha esetleg valaki szintén gondolkozik azon h a Krúdyba jöjjön e. Én nagyon imádom a sulit, de tényleg mindent, szoval a légkólört, a közösséget, az ottani hangulatot,a krúdys bulikat, a barátaimat, a tanárokat még a tanórák sem vészesek.Ha esetleg bármi kérdésetek lenne a Krúdyról, írjatok nyugodtan
2016. nov. 9. 23:23
 3/3 anonim válasza:
Nyelvórák is attól függnek, ki a tanár. Vannak jók és gyengék.
2017. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!