Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Te hol csináltad az ápolástan...

Te hol csináltad az ápolástan gyakorlatod? Minden vélemény, tapasztalat érdekel!

Figyelt kérdés

Melyik kórházban, melyik osztályon, milyen volt, ajánlanád-e + minden más, ami eszedbe jut róla.

Egyébként az orvostanhallgatók I. év végi gyakorlatára gondolok, ötletem sincs, hogy hová menjek majd...



2016. jan. 14. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Igazából sosem értettem, hogy ezt miért nem a kari csoportban teszik fel kérdésnek. :\ Instruktorok? Na mindegy...


Én a városmajori intenzíven csináltam, nem ajánlom. Nem igazán volt mit csinálni, csak ide járkáltam-oda járkáltam, néha pelenkacsere volt, még vénát sem szúrtunk, mert branül volt ugye a betegekben... Egy műtétre be tudtam menni, mert volt egy cuki nővér, aki elintézte.

De szerintem erről nem gyiken kéne kérdezned, valahogy nekem sose jutott eszembe, hogy ilyen kérdéseket itt tegyek fel. o.o

2016. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én az Uzsokiban voltam a sürgősségin, nagyon jó volt, nem kellett pelenkázni. Inkább a bonyolultabb nővéri dolgokba avattak be, megtanítottak vért venni, braunült szúrni, infúziót összerakni stb. Sokat foglalkoztak velem, jól érzetem magam.
2016. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!