Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvennének a Debreceni...

Felvennének a Debreceni Bethlen Gábor Szakközépiskolába? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Megírtuk a központi írásbelit és hát a a matekom az nem lett jó kb. 10-13 pontom ha lesz a magyarom jobban sikerült kb.30-35 szerintetek ha 4.7 az átlagom és a szóbelire nagyon készülök felvesznek?

2016. jan. 16. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
ismerek olyat akit 60 ponttal felvettek. szurkolok!
2016. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. jan. 17. 10:31
 3/5 anonim válasza:
Engem tavaly 54 pontos írásbelivel, 50 pontos szóbelivel vettek fel és 4,8. volt az átlagom.
2016. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, megkérdezhetem mennyire számitott az irásbeli, vagy ink.a szobeli érdekelte öket? Vagy mert mindig is jo tanuló voltam/ vagyok de az irásbelib nagyon izgultam és elrontottam összesen 40 pontom lett
2016. jan. 24. 14:39
 5/5 anonim válasza:

A szóbeli nagyon fontos, hogy milyen benyomást teszel tájuk.

Nem lexikális tudást kérdeznek, hanem , hogy fogalmazol, beszélsz, hogy gondolkozol a világról.

2016. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!