Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen küldenek értesítőt...

Egyetemen küldenek értesítőt a félévi eredményről?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem sikerült túl jól a félévem, de a szüleim nem tudják ezt mert hazudtam nekik pl. ha egy tárgy nem volt meg azt mondtam nekik hogy sikerült. Még beiratkozásnál az otthoni címet adtam meg értesítési címnek, így arra vagyok kíváncsi hogy küldenek-e valamilyen levelet a félévi eredményről. Nem igazán akarom hogy megtudják hogy sikerült. Második félévben nagyon ráhajtok, csak most ezt akarom megúszni, mert a szüleim nagyon komolyan veszik azt az egészet.
2016. jan. 16. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Neptunban vagy ETR-ben (vagy ami van nálatok) úgyis meg tudod nézni, nem fognak postán üzengetni, hogy miből hanyasod van.
2016. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Nem küldenek. Az elektronikus tanulmányi rendszerben lévő leckekönyvben vannak az eredményeid, illetve elmaradottabb egyetemeken még van papíros index, akkor abban.


Viszont a szüleiddel érdemes lenne leülni beszélgetni, hogy az eredmények elsősorban rád tartoznak. Persze, gondolom ők tartanak el, esetleg még tandíjat is fizetnek, de ez nem jelenti azt, hogy uralkodniuk kell feletted. A hazudozással meg nem mész semmire.

2016. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!