Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb? Vörösmarty...

Melyik a jobb? Vörösmarty vagy Deák?

Figyelt kérdés

A XIX. kerületben.

A felvételim lesz kb. 70 pont, de nem tudom, hogy melyik gimnáziumba jelentkezzek. Ezek közel vannak, és nem is azok a belehalok, annyira teperek a jó jegyért féle gimik szerintem. Szerinted?



2016. jan. 16. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A Deák jó suli:)
2016. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Deák milliószor jobb, gyerekcentrikusabb.
2016. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És melyiknek mik az előnyei/hátrányai?
2016. jan. 18. 15:17
 4/4 anonim válasza:

Én deákos voltam, tavaly végeztem, szerintem a tanárokkal könnyen szót lehet érteni, teljesíthetők a követelményeik, nagyon jó nyelvtanárok vannak a világnyelveket illetően /angol,német/, nyelvi előkészítőre megéri odamenni.

Egyedül az osztályközösségre tudok panaszkodni, szerintem egyik osztály sem arról híres, hogy igazán összetartó lenne, nálunk is borzasztó klikkesedés volt, bár ez már rajtatok fog múlani.

Ha valami komoly egyetemet tervezel később (az mondjuk még úgyis arrébb van) pl. orvosi, a kémia oktatásra ott ne számíts, hiába van vadi új európai szintet megütő labor. A főbb tantárgyakból viszont jól fel tudnak készíteni az érettségire, persze ez a te szorgalmadon is múlik. Ha látják rajtad, hogy tanulni akarsz, megkapod a segítségüket.

2016. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!