Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem, neptun, c vizsgáért...

Egyetem, neptun, c vizsgáért nem kell fizetni?

Figyelt kérdés

Szóval a tavalyi félévben volt egy tárgyam amiböl 2x vizsgáztam de nem sikerült a tárgy.Ebben a félévben felvettem vizsgakurzusként a tárgyat.A pénzt a c vizsgáért fel is utaltam a gyűjtőszámlára.Viszont feltudtam venni a vizsgat hiába nem fizettem be a pénzt.A számlámon ott van de nincs befizetve.

Egy pár c vizsgáért már fizettem itt az egyetemen szóval nem az a baj,hogy nem kell fizetni csak mégis miért van ez?

Köszi


2016. jan. 16. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Tök jó lenne, ha megírnád, melyik egyetemről van szó, mert mindenhol más a rendszer.

Amúgy meg nézd meg az egyetemi/kari szabályzatot, elképzelhető, hogy változott valami, és azért nem kell fizetni.

2016. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Debreceni egyetem
2016. jan. 16. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, hogy csak utólag kell fizetni. Pl. nálunk harmadik vizsgafelvételt kérvényezni kell és az már fizetős is. Viszont mivel azért elég sok idő kérvényt elfogadni, neptunra pénzt utalni, azt megint feldolgozzák, hogy előre engedi a rendszer a vizsgát megcsinálni és csak később jelenik meg fizetendőként. Lehet, hogy nálad is hasonló a helyzet, hogy idő szűke miatt csak később kell fizetned. ha meg egyáltalán nem jelenik meg fizetendőként akkor adminisztrációs hiba lehet, kevesebbet kell költened az egyetem miatt.
2016. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom....csak nehogy majd későb jusson az eszükbe és probléma legyen belőle.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2016. jan. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!