Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell fizetni a vizsgáért az...

Kell fizetni a vizsgáért az egyetemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok kérlek segítsetek nekem.. úgy hallottam hogy az idei évtől bevezették , hogy ha nem sikerült valamiből a vizsgád és újra akarsz menni akkor 5 ezer forintot kell fizetni... vagy tantárgyanként van vagy hogy?


Köszönöm válaszaitokat!


2015. ápr. 17. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek aki most elsős nem kellett fizetnie az újra vizsgázásért, de az egyik vizsgán nem jelent meg és azért kellett 5000-et fizetnie. Nem tudom, minden egyetemen így van-e vagy csak náluk.
2015. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden egyetemen másképp van, de a legtöbb helyen kell fizetni, és ez nem új dolog.
2015. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van, hogy 2x mehetsz ingyenesen, harmadikért már fizetned kell, de azt hiszem, azt már csak dékáni engedéllyel.
2015. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és szerintetek nagyon gáz ha valakinek nincs meg 6-7 tantárgya egy év alatt?
2015. ápr. 17. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, hogy mennyiből. Ha pl. 10-ből 3-4 tantárgyból megbukik, akkor minek jár egyáltalán egyetemre?
2015. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az extra lehetőségekért kell fizetni, ha már elbaltáztad az első kettőt.
2015. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!