Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bekerülni az egri Neumann János Középiskola és Kollégiumba?

Figyelt kérdés

Tegnap írtam meg a központi felvételit, ami a többi nyolcadikossal együtt nekem sem sikerült túl fényesen.

A magyar kb 40 pont, a matek 25-30 pont, hozott pontjaim maximálisak, ugyanis minden év végén kitűnő voltam és most félévkor is egy négyesem lesz, de az is olyan tantárgyból amit nem számítanak be. Szóval 70 ponttal és kitűnővel van még esélyem? Vagy akik oda járnak/jártak hány ponttal vettek fel titeket és milyen átlaggal?



2016. jan. 17. 14:09
 1/4 smtke válasza:
ne aggodj! siman felvesznek. :) Nekem a kozpontim az nem sikerult tul fenyesen xD (54p).. az atlagom 4.7-8 volt azt hiszem.. mar 1,5 eve ide jarok es nem bantam meg ;)
2016. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Hát bízom benne, de áprilisban minden kiderül! ☺

2016. jan. 19. 00:08
 3/4 A kérdező kommentje:
73 pontom lett
2016. jan. 30. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Felvesznek :)
2016. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!