Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek vajon ennyi ponttal?

Felvesznek vajon ennyi ponttal?

Figyelt kérdés

A központit nagyon elrontottam... 50 pont lesz összesen... (magyar:37 matek:13) 4.9- es tanuló voltam 7.től.. A 8. félév sem lehet majd olyan rossz, de inkább 4.7 körül... Ezzel hova vesznek fel? Megjelöltem:


-Teleki Blanka Gimnázium

-Dózsa György G.

-Könyves Kálmán G.

-Álmos Vezér G.


Amint látjátok, egész jó iskolák... Jobbra számítottam... Szerintetek melyikbe vehetnek fel ilyen eredményekkel? ._.



2016. jan. 17. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia, Csak azért kérdeztem, mert idén a lányom felvételizik, jövőre a fiam, úgyhogy járom körül a sulikat, hogy melyek a jók, ahol kell tanulni, de nem nyomják őket agyon, illetve ahol jó a közösség is, és jól is fogják magukat érezni. köszi a válaszod ! :)
2018. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Oh értem! :) igazság szerint mindenhol vannak "közösségromboló" emberek, de azok hamar kiesnek. Én halálra tanulom magam, de az eredményeimen is látszik. Hármassal is simán végig lehet vinni kevesebb energiabefeketetéssel, de mindenki maga dönti el..:) sok sikert a gyerekeidnek!
2018. jan. 12. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!