Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Félek attól, hogy ha beadom a...

Vanda122 kérdése:

Félek attól, hogy ha beadom a jelentkezésemet majd jövöre iskolákba, akkor amjd egyikbe sem evsznek fel, csak iylen nagyon rosszba!? Mit tegyek? ) többi lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok rossz tanuló 4,5 az átlagom 7 félévnél, egy átlagos jól tanuló lány vagyok! A Szent László tömegko mszakára zseretnék menni, szerintem az számomra nem lehetelen esetleg egy 60 pontos felvételi plusz amit viszek pontok az úyg 70 valamennyi lenne( és azt olavstam a honlapon hogy egy 60 pont magyar 40 matek 20 az úgy elég lenne) de szerintetek ez elég elsz 2017-re? Vagy is jövőre? Nagyon elkezdek készülni nyáron, gyakorlo kmajd midnent hoyg a felvételim jó lsiekrüljön! De ti mit gondoltok?

2016. jan. 18. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


1. nyugodj meg :)

2. ha gyakorolsz akkor simán felvesznek :)

2016. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! :) Nem tudom miért tartok ennyire ettől! :D Ezért is fogo kgyakorolni! persze nem azzal hogy felvételi sorok tömgelegét oldogatom meg, mert azzal nem megyek semmire hiszen tipusban majd tök mást adnak. Hiszen magyarból is egyszer szókincsre épül,másszor meg a kőkemény nyelvtanra! Ezért nyáron témaköröknként/matek/magyar átnézek midnent, felfrissítem a tudásomat. Mikor jö na sul ielkezdek előkészítőbe járni, a suliban is fogank evlem gyakorolni. és akkor csak megleszek valahogy, nem?
2016. jan. 18. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
nyugodj meg ha tanulsz rá és gyakorolsz menni fog :)
2016. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és ha gondolod én is segíthetek
2016. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, D: Köszi mindenkinnek! És a tanulást, amdj megoldom, nem kell segítség! xD xD
2016. jan. 19. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!