Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a II....

Mi a véleményetek a II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnaziumról?

Figyelt kérdés
Oda jártam előkészítőre es nagyon tetszik a suli es a tanárok is szimpatikusak voltak de erdekel nagyon az is,hogy milyen a közösség ? Es esetleg tudtok mondani tapasztalatokat az angol szobelirol? Nagyon nehez? Szigorúak ? Mennyi az elvárásuk? Nem rég tanulok angolul azert érdekelnek ezek a dolgok ennyire . Körülbelül hány ponttól hívnak be szobelizni ? Előre is köszönöm a válaszokat !

2016. jan. 19. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Én csak ajánlani tudom a Móriczot,nagyon sok pozitívuma van. A közösség is jó, de ez azért függ attól is, hogy milyen osztályközösségbe kerülsz be.A szóbelire több napot, kb. egy hetet készültem, az angol szóbeli témakörei és sémája rajta van a gimi honlapján a felvételi tájékoztató címszó alatt. Szóbelin a tanárok nem szigorúak, hanem biztatóak, próbálják a feszültséget oldani, és segítenek is. Vannak általános témakörök abból készülj fel, ez nem olyan nehéz. Szóbelizni kb. 60 pontos irásbelitől hívnak be.
2016. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy elég rossz a közösség sajnos :( A humán tantárgyakat jól oktatják, a reál tantárgyakat (a bioszon kívül) már kevésbé, nyelvben elég erős, 55-60 pontos írásbeli, 4,5 átlag minimum kell a bekerüléshez. Középszint és egy picit alatta minimum angolból a tagozatra.
2016. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2016. febr. 13. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!