Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE-KTK kozigazgatas-szervezo...

NKE-KTK kozigazgatas-szervezo szak milyen? Azt hallottam hogy az emelt angol erettsegit nem fogadjak el, ez igaz? Aki erre a szakra jar, tudni itt vagy privatban bovebb jellemzest adni a szakrol?

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Érettségi vizsgakövetelmények


kettőt kell választani: belügyi rendészeti ismeretek v. katonai alapismeretek v. magyar nyelv és irodalom v. történelem v. szakmai előkészítő tárgy


[link]

2016. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én most vagyok elsőéves, és jelentem, túléltem az első vizsgaidőszakot. :))

Szerintem az egyetem egész jó, érdekesek a tantárgyak, mondjuk vannak kivételek.

Amit én tanácsolni tudok: A közigazgatástudomány alapjai c. tárgyat semmiképp ne vedd fel SZALAI-hoz, ha jót akarsz magadnak, és erre kell majd a legtöbbet tanulni. Ezen kívül bukós tárgy még a statisztika, ezt is ha lehet, akkor vedd fel Kalmárhoz. Csak két stat tanár van, Kukodát kerüld el, mosolygó gyilkos.

És persze év közben is jobb, ha tanulsz, mert rengeteg vizsgájuk van a KTK-oknak, még úgy is, hogy van megajánlott jegy :/

A kollégium nagyon jó, luxuskörülmények között élünk havi 16.500-ért. Az Orczy úti koliban vagyok én is, ami nemrég lett átadva. Szóval én merem ajánlani az NKE-t!

2016. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Unpredictable ***** válasza:
Másodikkal nem teljesen értek egyet, de igen sok a tantárgy, vizsga és jobb ha tanulsz év közben is. (csak baromi nehéz ugye rávenni magad...)
2016. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a baj Szalaival? Hogy nála kellett vizsgázni? Szerintem van tőle rosszabb is.
2016. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy kretén >< nem hiszem, hogy nála van rosszabb, max Koi, meg Danika.
2016. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!