Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy fogok én leérettségizni?...

Hogy fogok én leérettségizni? 17F diszgráfiás, és diszlexiás vagyok

Figyelt kérdés

Egyszerűen baj van a felfogásommal, nem értem az anyagokat.

Nem tudom meggyezni sem, órán sem nagyon értem amit a tanár mond.


A matek példát segítség nélkül el sem tudom kezdeni..


Mintha üres lenne a fejem



2016. jan. 21. 05:42
 1/8 A kérdező kommentje:
bukok most félévkor németből, magyarból:(
2016. jan. 21. 05:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem húznék rá azért mindenre disz kezdetű magyarázatot, simán lehet, hogy csak nem gyakorolsz eleget és hiányosak az alapok
2016. jan. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem megy a suli, amúgy nekem meg is mondták hogy meg fogok így bukni..
2016. jan. 21. 05:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szar lehet nekik hogy ez a legnagyobb fenyegetésük

kétlem, hgy a problémák 10.ben kezdődtek volna, úgyhogy valaki tervet össze kéne rakni tanulás terén

2016. jan. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerezz ezekről orvosi papírt és máris megúszod egy részét az érettséginek...

Amúgy diszlexiás vagyok, és én tényleg az vagyok, magyarból fel voltam mentve, de én ragaszkodtam hozzá, küzdöttem rengeteget, de megcsináltam, a kedvenc hobbim az olvasás, hiába megy lassan, még így is 110%-al többet olvasok, mint a legtöbb kortársam... Lehetetlen nincs, csak tehetetlen...

26/f

2016. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha diszes vagy, biztosan van papjrod róla, és ha felmentést nem is kapsz, fejlesztőórád kell, hogy legyen. Ott kellene ezeket a problémákat megoldani.


Ha nem megoldhatóak, teljesen feleslegesen szenvedsz egy középiskolában, és gyűjtöd a kudarcélményeket. Akkor szakma és szakiskola után kell nézned.

2016. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval kell, hogy egyet értsék 100%-ban! A gimnáziumot nem a "díszeseknek" találták ki. Sajnálom. Ha oda jelentkeznek azzal vállalják, hogy teljesítik azokat az elvárásokat, amiket egy gimnázium állít. Ahogy az egyik előző válaszoló írta, persze nem lehetetlen, de több energiabefektetést igényel. Ha az ember kezében van egy szakma, az is nagyon jó, és úgy is meg lehet élni.

(Nem kell mindenkinek közgazdásznak lennie.)

2016. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-osnak igaza van! Nem írom le megint amit írt, pont ezt akartam írni én is. (öcsém diszgráfiás, de sokat gyakorolt direkt ilyen fejlesztő könyvből anyukámmal meg járt profinál is és most már nincs semmi problémája, tökéletesen teljesít. Szóval ha nem túl súlyos a helyzet akkor van esély javulásra, csak időt és energiát kell beleölni.)
2016. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!