Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Félévkor feleltem biológiából...

Félévkor feleltem biológiából az ötösért. Tudtam mindent, azt mondta megadja. Elmentem szüleimmel síelni, erre ír három osztálytársam, hogy négyesre zárt, azzal az indokkal, hogy "egy ötösnek nem lehet hármasa". Bemehet édesanyám beszélni vele?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemehet, de ha a tanár nem akarja megadni, akkor sajnos nem fogja. Sajnálom, hgy igazságtalanság ért.
2016. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egész nem is zavarna, ha azt mondta volna, hogy hiába felelek, nem adja meg az ötöst. De az, hogy egy éjszakát tanultam rá és azt mondta, hogy megadja, majd kiderül, hogy mégse, eléggé bánt.
2016. jan. 21. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen miatt gáz beküldeni anyukádat. Nehogy beküldd. Félévi jegy meg úgy sem számít, majd év végére kijavítod ötösre.
2016. jan. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!