Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vörösmarty média, és dráma...

Vörösmarty média, és dráma tagozata milyen?

Figyelt kérdés
A média nagyon az ilyen "filmkészítés" felé hajlik? Akkor is megérné drámára mennem ha nem feltétlenül szeretnék színházzal foglalkozni?

2016. jan. 21. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A média inkább tizenegyediktől hajlik a filmkészítés felé. Megéri, hiszen ez egy nagyon erős dráma szak, talán az egyik legjobb Budapesten, és ha szereted akár hobbiból, megéri teljes mértékben. Bár én csak nyílt napon voltam, nagyon utánanéztem, ezt a két szakot jelölöm meg elsőnek.
2016. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én VMG-s voltam,bár nem drámás/médiás de ugye ismertem évfolyamtársakat. Igazából 12.-re már elég kevesen tartanak ki a színház mellett,van aki nem is amiatt megy oda,csak mert jó buli. Az én évfolyamomból egy kezemen meg tudom számolni hányan jelentkeztek a színműre felvételizni,rengetegen inkább az elte-re jönnek valami humán szakra. Arra azért számíts,hogy nagyon sok időt el fog venni az életedből a dráma tagozat,este is sokat fogtok próbálni,gondolom rengeteg szövegtanulás stb. Viszont cserébe olyan lesz mint egy kis család.Én mindig néztem egy nagyot h mindegy mikor mentem el a suli mellett,akár buli előtt 10-11 körül,akkor is voltak ott drámások :D A médiáról nem tudok sokat,igazából az az általános vélekedés,h azokat akiket nem vesznek fel drámára,többnyire felveszik médiára. Hogy ez mennyire igaz,nem tudom.
2016. jan. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!