Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME sok kettessel, vagy más,...

BME sok kettessel, vagy más, könnyebb egyetem jobb jegyekkel?

Figyelt kérdés
Első félévet elég sok kettessel zártam. Megéri folytatni, vagy inkább könnyebb sulit kéne választani ahol jobb jegyeket tudnék szerezni?

2016. jan. 21. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A BME-n a kettes is jó jegy, hiába nem ehhez vagy szokva. A félévek előrehaladtával egyre jobban hozzászoksz a nagy terheléshez, és egyre jobb jegyeket fogsz tudni szerezni, szerintem ne hagyd ott.
2016. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem keress könnyebbet. Az elejétől kezdve 2-eseim voltak, aztán jött egy tantárgy, amiből már az sem jött össze. Így elment a 6. vizsgaalkalom is, felvételizhetek újra...
2016. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod teljesíteni végig a 2-es színvonalat, csináld. Amikor meg mégis kibuksz, menjél át pl. Óbudaira. Sokat nem vesztesz ezzel, mivel a teljesített tárgyakat általában elfogadják és nem kell újra letenned.

Ha úgy döntesz, hogy rögtön váltasz a jobb átlag érdekében, akkor ez is jó döntés.

2016. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A jegyek soha senkit nem érdekelnek. Ami fontos az a diploma és a tudás.

Jobb egyetemen jobb tudásod lesz és elismertebb-rangosabb diplomád.

2016. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!